Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi eu nulla vehicula, sagittis tortor id, fermentum nunc. Donec gravida mi a condimentum rutrum. Praesent aliquet pellentesque nisi.
Image thumbnail

Şaraplar

Beyaz Şaraplar

USCA Sonnet 116 Chardonnay&Viognier
Sonnet 116 “Yanılıyorsam bunda ve çıkarsa yanlışım, Ne hiç kimse sevmiştir, ne ben şiir yazmışım.”

Açık altın sarı renge sahiptir. Burunda akasya çiçeği, papatya gibi floral aromalarla başlayıp, şeftali, kayısı ve tropiklerden ananas, mango gibi aromatik yapılarla devam eder. Damakta yine zengin turunçgil aromaları hissedilir. “Sur lie” tekniğiyle birlikte kremamsı ve bisküvimsi aromalarda entegre olup Fransız meşe fıçılarda 7 ay dinlendirilmiştir.

Pembe Şaraplar

USCA Sonnet 73 Syrah
Sonnet 73 “Senin bunları görmen arttıracak sevgini. Ayrılık yakın diye çok seveceksin beni.”

Koyu pembe renkte, yakut ışıltılara sahip ve parlaktır. Burunda çilek, frambuaz ve kızılcık notaları ile başlayan aromalara akasya, çay çiçeği gibi floral aromalar eşlik eder. Damakta bu kırmızı meyveler hafif tanen dokunuşları ile güçlü tatlara dönüşür. Fransızların “Claret” tabir ettiği sitilde 36 saat boyunca kabuk maserasyonu yapılarak üretilmiştir.

USCA Sonnet 58 Cabernet Sauvignon&Öküzgözü
Sonnet 58 “Beklemek cehennemdir, ama beklerim seni, iyi kötü demeden , suçlamadan keyfini.”

Yakut renkte ışıltılara sahiptir. Burunda canlı orman meyveleriyle başlayan aromalar, damakta Güçlü asidite ile birlikte kırmızı meyve aromalarıyla devam eder. Yumuşak ve yuvarlak bir damağa sahiptir.

USCA Sonnet 66 Cabernet Sauvignon&Merlot&Syrah
Sonnet 66 “Vazgeçtim bu dünyadan,dünyamdan geçtim ama, Seni yalnız komak var, o kuyuyor adama.”

Berrak parlak yakut renge sahiptir. Burunda canlı kırmızı orman meyveleri ile başlayan aromalar damakta karanfil, karabiber eşliğinde baharat tonları, kırmızı ve siyah orman meyvesi aromaları ile güçlü bir damağa dönüşürken bitişte ise mürdüm eriği tonları ile son bulur. Yuvarlak, canlı ve kadifemsi bir damağa sahiptir. 6 ay kadar kullanılmış meşe fıçılarda dinlendirilmiştir.

USCA Sonnet 23 Syrah & Foça Karası
Sonnet 23 “Sessiz aşk ne yazmışsa onu oku ve öğren Aşkın ince aklıdır gözlerle duyup bilen.”

Koyu kırmızı renkte ve mor ışıltılara sahiptir. Burunda menekşe, baharat ve füme tonları ile başlayan aromalar, damakta kırmızı ve siyah orman meyvesi aromaları ve baharatlar ile güçlü, gövdeli bir damağa ulaşır. Fransız meşe fıçılarda 12 ay boyunca yıllandırılmıştır.

USCA Sonnet 76 Cabernet Sauvignon&Merlot Reserve
Sonnet 76: “Nasıl ki güneş her gün hem eskidir hem yeni Sevgin de, yeni baştan söyler her söyleneni.”

Parlak, koyu kırmızı renkte ve yakut röflelere sahiptir. Burunda menekşe, vanilya, füme ve baharat tonları ile başlayan aromalar damakta taze siyah orman meyveleri, kahve ve çikolata notları ile devam eder, Dengeli, zarif ve uzun bir bitişe sahiptir. 18 ay boyunca Fransız meşe fıçılarda yıllandırılmıştır.

USCA Sonnet 35 Tatlı Kırmızı
Sonnet 35 “Suç ortağı olmaya gösteriyorum rıza Hiç acımadan beni soyan tatlı hırsıza.”

Parlak, koyu bordo renge sahiptir Burunda siyah orman meyveleri ve yoğun baharat tonları ile başlar damakta kavrulmuş fındık, kahve, olgunlaşmış erik, karadut gibi reçelli tatlar ile zenginleşir. 18 ay boyunca Fransız meşe fıçılarda yıllandırılmıştır.